Tradycyjne masaże
Tajskie

Tradycyjny masaż tajski

Masaż tajski jest oparty na starożytnej technice leczniczej. Łączy ona uciskowe rozciąganie, ukierunkowaną akupresurę, stymulację i manipulację liniami energetycznymi, które spowodują, że poczujesz się jak nowonarodzony.

Cena

189 - 419 zł

Czas

60 - 180 min

Masaż olejkami aromatycznymi

Uwolnij umysł i poddaj swoje ciało odżywczemu masażowi, który pozwoli Ci uspokoić emocje i oczyścić organizm z toksyn. ​

Cena

199 - 519 zł

Czas

60- 180 min

MASAŻ CIEPŁYM OLEJKIEM

Zanurz się w luksusie i pozwól, aby masaż z ciepłym olejkiem przywrócił Twoją energię, sprężystość i elastyczność ciała oraz rozluźnił wszystkie spięte mięśnie.

Cena

229 - 539 zł

Czas

60- 180 min

MASAŻ PLECÓW,RAMION I GŁOWY

Odpręż się po długim dniu w biurze dzięki masażowi, który zapewnia w połączeniu różnych technik masażu głębokie rozluźnienie.

Cena

189 - 419 zł

Czas

60- 180 min

MASAŻ STÓP

Tajski masaż stóp to odmładzające doznanie, na które składa się masaż i rozciąganie. Stymulacja i nacisk odpowiednich punktów zachęcą Twój umysł i ciało do przywrócenia naturalnej, zdrowotnej równowagi.

Cena

169 - 209 zł

Czas

60- 90 min

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI

Przyjemne ciepło, relaks i odprężenie. W czasie masażu używane są rozgrzane kamienie bazaltowe i olejek kokosowy. Kamienie układane są w tzw. punktach energetycznych oraz przesuwane są wzdłuż umownych 10 linii w ciele. Ciało odzyskuje spokój i równowagę.

Cena

329 - 419 zł

Czas

60- 90 min

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Prawdopodobnie najbardziej odprężający masaż w naszej ofercie. Idealny na bardzo zmęczone i pospinane mięśnie oraz na skołatane nerwy. W czasie masażu używane są tzw. stemple ziołowe. Przyjemne ciepło dla ciała i cudowne aromaty ziół unoszące się w powietrzu

Cena

319 - 419 zł

Czas

60 - 180 min

Poznaj naszą ofertę dla dwojga

Jak wyglądają nasze
masaże?

Masaż tajski – Poznań

Masaż tajski jest jednym z typów masażu głębokiego. Łączy on w sobie uciskanie różnych punktów na ciele z rozciąganiem mięśni. Często masaż tajski określa się też jako tajska joga, a także połączenie pasywnej jogi z fizjoterapią. Z takiego masażu mogą skorzystać m.in. te osoby, które poszukują odprężenia dla zmęczonych i spiętych mięśni, żyją w stresie, cierpią na brak energii, a także chcą podnieść swoją odporność.

Masaż tajski wielowymiarowo wpływa na ciało, odprężając je, ale i pobudzając oraz dostarczając niezbędnych sił witalnych. Wykorzystanie wyłącznie oryginalnych balsamów z Tajlandii sprawia, że masaż głęboko odpręża i działa zarówno na ciało, jak i umysł. Tajskie Spa – Thai Spa w Poznaniu to miejsce, w którym odbywają się zarówno sesje indywidualne, jak i też dla dwojga, realizowane przez doświadczonych masażystów. Taki Masaż Tajski – Thai Massage w Poznaniu przyniesie ciału pełne ukojenie, wpływając na niczym niezakłócony przepływ energii oraz prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Poznań – masaż tajski, łączący takie elementy jak joga, akupresura i refleksologia

Wielowiekowe metody oparte na połączeniu: refleksologii, akupunktury i jogi powodują, że nasz masaż tajski cieszy się uznaniem wśród gości czy stałych klientów z Poznania. Wskazują oni także na niepowtarzalny klimat wnętrza z drewnianymi panelami oraz obrazami przedstawiającymi kulturę północnej Tajlandii. Jednak klasyczny, tajski masaż w Poznaniu to przede wszystkim przywrócenie naturalnej równowagi organizmu, głównie na bazie stale wydatkowanej przez niego energii.

Godziny otwarcia
pon-pt
sob- nie (Weekend)


12:00 – 22:00
12:00 – 21:00

Wrocławska 25-25A
61-838 Poznań, Polska
Numer Konta mBank Siam Relax
​​57 1140 2004 0000 3902 7849 0067

Zarezerwuj masaż już teraz