O nas

Siam Relax chce Cię zabrać w podróż do Królestwa Siam, gdzie od stuleci stosowane są tradycyjne tajskie techniki masażu. Wykorzystując starożytną filozofię jogi, akupunktury i masaż, połączone w jedną dyscyplinę, pomagamy zapobiegać różnym dolegliwościom oraz eliminować dyskomfort

Nasze podejście

Podchodzimy z szacunkiem do wielowiekowej tradycji, jaka stoi za tajskim masażem, i stosujemy znane od wieków techniki, znane z jogi, akupunktury i refleksologii. Zatrudniamy masażystów i masażystki z imponującymi doświadczeniem i wiedzą, więc oddając się w ich ręce, mogą mieć Państwo pewność, że po zakończonym zabiegu poczujecie się jak nowo narodzeni.

​Kosmetyki stosowane w naszym salonie są sprowadzane z Tajlandii i starannie dobierane pod kątem potrzeb i upodobań naszych klientów. Aby wprowadzić w Siam Relax ducha prawdziwej Tajlandii, do wystroju wnętrz wykorzystaliśmy inspirowane północną Tajlandią drewniane panele i nawiązujące do tradycji tego kraju obrazy.

​Nasza oferta obejmuje tradycyjne odmiany tajskiego masażu (m.in. masaż olejami aromatycznymi, masaż ciepłym olejem, masaż dłoni i stóp oraz masaż głowy, ramion i pleców), masaże dla dwojga oraz zabiegi SPA (zabiegi oczyszczające twarz i peelingi połączone z relaksującym masażem) i pakiety.

​Misją Siam Relax jest promowanie wiedzy na temat technik masażu tajskiego i usuwanie poplamionej reputacji tajskich masaży. Chcemy rozpowszechniać wśród odwiedzających świadomość tajskiej kultury, sztuki i życzliwości. Zapraszamy do naszego salonu na niezapomniane wrażenia.

Opinie które mówią same za siebie

Zarezerwuj masaż już teraz